Ancient coins
Roman Empire. Konstantyn I Wielki (307-337). Follis 322-323, Trewir
Aw.: Popiersie cesarza w prawoRw.: Ołtarz z globem i inskrypcją Zielona patyna. Bardzo ładny stan zachowania.RIC 368
Details: 3,25 g brąz
Condition: 2+ (EF+)
Price realized | 95 PLN |
Starting price | 60 PLN |