Germany / Prussia
Germany, Prusy. 3 mark 1913 A
Połysk. Kolorowa patyna zachodząca od rantu.AKS 141;Jaeger 112
Waga/Weight: 16,67 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+/1- (EF+/UNC-)
Price realized | 200 PLN |
Starting price | 60 PLN |