Germany / Prussia
Germany, Prusy. Talar (Thaler) 1785 A, Berlin
Zielonkawa patyna.Davenport 2590; Olding 70
Waga/Weight: 21,89 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 351 PLN |
Starting price | 200 PLN |