Decorations, Orders, Badges
POLSKA / POLAND / POLEN
II RP. Medal of the Constitution of May 3, 1925, Warsaw
Medal Konstytucji 3 Maja, 1925. Srebro. Od strony rewersu nabity numer 3965. Stan zachowania dobry. Patyna. Wstążka. Rzadsza pozycja. Strzałkowski 532a
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()
Price realized | 825 PLN |
Starting price | 300 PLN |