Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 23  –  14 - 16 December 2019

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 23

Polish, Russian and World Rarities

Part 1: Sa, 14.12.2019, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 15.12.2019, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 16.12.2019, from 5:00 PM CET

Numismatic literature
Auction Catalog Henry Grunthal & Numismatic Fine Arts Edward Gans „Mail bid Sale No. 8” December 5th 1949
Stron 72, pozycji 1571, tablic 4. Aukcja złotych i srebrnych monet, w tym polskich i rosyjskich od początku XVII do XIX wieku. Na uwagę zasługuje dukat Zygmunta III z 1588 r. z Rygi, dukat Stefana Batorego z 1586 r. z Wilna oraz talar Zygmunta III z 1595 ze Sztokholmu, ujęte na tablicach. Oprawa oryginalna. Pierwszy raz w Polsce.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()

Price realized 600 PLN
Starting price 600 PLN