COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Boleslaw Wysoki. (1163-1201). denar (denarius) , Wroclaw
Aw.: Dwunitkowy krzyż, litery w jego polachRw.: Dwie postacie z chorągwiąCiemna patyna. Ubytek, Pęknięcie.Such. Str. 174; Kopicki 6430-6433 (R2)
Waga/Weight: 0,22 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 50 PLN |
Starting price | 40 PLN |