COLLECTION Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Boleslaw I Wysoki. (1163-1201). denar (denarius) , Wroclaw
Aw.: Biskup z biblią i krzyżem, z lewej litera Z ; z prawej litery SARw.: Rycerz walczący z lwemŁadny, czytelny egzemplarz. Patyna.Kopicki 6424 (R2) - podobny
Waga/Weight: 0,34 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2-/3+ (EF-/VF+)
Price realized | 370 PLN |
Starting price | 150 PLN |