Ancient coins
Greece. Caria. Rhodes. Hemidrachma II w. p.n.e.
Aw.: Głowa HeliosaRw: Kwiat, napis powyżejPiękny stan zachowania. Centryczny, w pełni czytelnyegzemplarz.
Waga/Weight: 1,41 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 1- (UNC-)
Price realized | 400 PLN |
Starting price | 400 PLN |