Ancient coins
Greece. Moesia. Istors. Drachma IV w. p.n.e.
Aw.: Dwie głowy obrócone względem siebieRw.: Orzeł chwytający delfinaCzytelny egzemplarz. Rzadka moneta.
Waga/Weight: 4,82 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 180 PLN |
Starting price | 150 PLN |