John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) Mark (Marka) (8 öre) 1592 Stockholm
Aw. Ukoronowany Snop Wazów, po bokach inicjały I-R, u góry rok 9 -ZRw. W polu trzy korony i nominał 8 - ÖRBardzo rzadki rocznik. Patyna.A. - 138
Waga/Weight: 6,55 g Ag Metal: Średnica/diameter: 21,5-21,5 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 470 PLN |
Starting price | 350 PLN |