John III
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Johan III (1568-1592) 4 Mark (Marki) 1569 Stockholm
Aw. W obwódce sznurowej w kwadracie ukoronowany Snop Wazów, po bokach inicjały I-R oraz nominał 4 – M. Na dole litera S.Rw. W obwódce sznurowej w kwadracie trzy korony.Napis: DEVS PROTEKTOR NOSTR i data 1569Rzadka pozycja. Miejscowa patyna.A. - 124
Waga/Weight: 12,74 g Ag Metal: Średnica/diameter: 24,5x25,5 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 1'800 PLN |
Starting price | 1'700 PLN |