Erik XIV
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Erik XIV (1560-1568) Szelag 1567 Reval
Aw. W obwódce liniowej ukoronowana litera ENapis: ERIC XIIII D G REX i data 6-7Rw. W obwódce liniowej trzy lwy w lewoNapis: MO NOVA REVALPatyna.A. - 33
Waga/Weight: 0,76g Ag Metal: Średnica/diameter: 16,5-17mm
Stan zachowania/condition: 70 (70)
Price realized | 60 PLN |
Starting price | 50 PLN |