Erik XIV
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Erik XIV (1560-1568) Szelag no date Reval
Aw. W obwódce sznurowej ukoronowana litera ENapis: ERIC XIIII D G RRw. W obwódce sznurowej tarcza herbowaNapis: MO NOVA REVALPatyna.A. - 25
Waga/Weight: 0,97 g A Metal: Średnica/diameter: 17,5-18 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 60 PLN |
Starting price | 50 PLN |