Erik XIV
Szwecja / Sweden / Schweden / Suède / Sverige
Erik XIV (1560-1568). Szelag no date Reval
Aw. W obwódce sznurowej ukoronowana litera ENapis. ERIC XIIII D G R SRw. W obwódce sznurowej tarcza herbowa.Napis. NVA REV EVAL (pomylona legenda)Patyna.Apos. nie notuje
Waga/Weight: 0,89 g Ag Metal: Średnica/diameter: 18-18,5 mm
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 80 PLN |
Starting price | 70 PLN |