Poland II Republic - Circulation coins
POLSKA/ POLAND/ POLEN
Poland. 5 zlotych 1931 Nike - RARE date
Rzadki rocznik. Bardzo ładny egzemplarz. Dobrze zachowane detale. Drobne ryski w tle. Patyna.Parchimowicz P114d; Fischer OB 013
Waga/Weight: 17,95 g Ag Metal: Średnica/diameter: 33 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 3'600 PLN |
Starting price | 2'400 PLN |