Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Mikolaj / Nicholas II. 15 Rubel (Rouble) 1897 СПБ АГ, Petersburg, var. II, NGC AU58
Aw.: Głowa cara w lewo, legenda otokowa. Cztery ostatnie litery legendy otokowej poza krawędzią szyi.Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. U dołu nominał i data 1897Odmiana wąska.Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania. Moneta w slabie NGC.Bitkin 2
Waga/Weight: Au Metal: Średnica/diameter: 25 mm
Stan zachowania/condition: NGC AU58 (NGC AU58)
Price realized | 2'900 PLN |
Starting price | 2'600 PLN |