Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Alexander III. Medal for saving dying people, SILVER
Bardzo rzadki medal sporadycznie pojawiający się na aukcjach.Wiekowa patyna. Dobry stan zachowania.Diakov (-)
Waga/Weight: 17,43 g Ag Metal: Średnica/diameter: 29 - 34,5 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 3'100 PLN |
Starting price | 2'500 PLN |