Russia
ROSJA / RUSSIA/ RUSSLAND/ РОССИЯ / MOSCOW / PETERSBURG
Russia. Alexander II. 25 Kopek (kopeck) 1856 СПБ-ФБ, Petersburg NGC MS63 PL PROOF LIKE (MAX)
Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski. U dołu inicjały НФRw.: W wieńcu laurowo-dębowym nominał i data 1856Najwyższa nota gradingowa na świecie. Wyśmienicie zachowana moneta o prezencji lustrzanki. Mocny połysk menniczy, kolorowa patyna. Egzemplarz z niższą notą MS 62 PL sprzedany w 2014 r. za 6075 złotych.Bitkin 54
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter: 24,3 mm
Stan zachowania/condition: NGC MS63 PL PROOF LIKE (MAX) (NGC MS63 PL PROOF LIKE (MAX))
Price realized | 1'600 PLN |
Starting price | 1'500 PLN |