Sigismund I Old
POLSKA/ POLAND/ POLEN/ POLOGNE / LITHUANIA/ LITAUEN
Zygmunt I Stary. Trojak (3 grosze) 1537, Gdansk / Danzig
Odmiana z końcówką PRVSS na awersie i GROS na rewersie.Dużo połysku i świeżości. Patyna. Ładnie zachowany trojak.Iger G.37.1.b (R1)
Waga/Weight: 2,33 g Ag Metal: Średnica/diameter: 21 mm
Stan zachowania/condition: 2 (EF)
Price realized | 800 PLN |
Starting price | 400 PLN |