PRL. PROBA / PATTERN silver 1.000 zlotych 1985-1988, Królowie Polski, group 4 pieces
Rzadsze monety.Delikatny nalot, patyna. Pięknie zachowane egzemplarze w oryginalnych pudełkach NBP.
Waga/Weight: Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: L/L- (Proof/Proof-)
Price realized | 775 PLN |
Starting price | 500 PLN |