PRL. PROBA / PATTERN silver 100 zlotych 1983 Niedźwiedzie
Rzadsza moneta w oryginalnym pudełku NBP.Menniczy stan zachowania. Delikatna patyna.Fischer P 245
Waga/Weight: 16,5 g Ag .625 Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: L (Proof)
Price realized | 330 PLN |
Starting price | 280 PLN |