Russia. Piotr lll. Poltina 1/2 Rubel (Rouble) 1762 СПБ-НК, Petersburg
Aw.: Popiersie cara w prawo, legenda otokowaRw.: Dwugłowy orzeł pod carską koroną, nominał i data 1762Resztki połyski menniczego, przetarcia, ślad po zawieszce. Rzadka i poszukiwana moneta.Bitkin 13 (R)
Waga/Weight: 11,26 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/4 (VF/F)
Price realized | 2'050 PLN |
Starting price | 500 PLN |