Sigismund I the Old. Grosz 1533, Gdansk / Danzig
Odmiana z końcówką PR na awersie.Miejscowa patyna, połysk w tle.Tyszkiewicz 0.50 mk; CNG 57.III
Waga/Weight: 1,84 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 70 PLN |
Starting price | 60 PLN |