Sigismund I the Old. Trojak (3 grosze) 1540, Gdansk / Danzig
Starannie wybity i pięknie zachowany egzemplarz. Połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.Iger G.40.1.e (R1)
Waga/Weight: 2,57 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2+/1- (EF+/UNC-)
Price realized | 1'600 PLN |
Starting price | 700 PLN |