Germany, Bavaria, Augsburg. Henryk II (1002-1024). Denar
Aw.: Popiersie króla w prawo Rw.: Krzyż. W polach kółko, trójkąt i dwa razy po 3 kulkiGięty. Połysk, patyna.
Waga/Weight: 1,48 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 350 PLN |
Starting price | 300 PLN |