Silesia. Ks. Kozielskie, Vladislav II Bytomski 1303-1334, kwartnik (R8)
Aw.: Hełm rycerski z podwójnym heraldycznym pióropuszem w centrum kwartnika kropkaRw.: Trzy trójliście połączone łodygami w centralnym punkcie, w polach między łodygami gwiazdyPatyna, ładnie wybity egzemplarz jak na ten typ monety. Bardzo Rzadkie.Kopicki 5528 (R8)
Waga/Weight: 1,62, g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 1'750 PLN |
Starting price | 400 PLN |