Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492. polgrosz MK koronny, Cracow - Forgery from Era
Aw: Orzeł na wprost z głową w lewo, MONETA KAZIMIRIRw: Korona, poniżej litery MK, wokoło REGIS POLONIECiekawy przykład fałszerstwa z epoki monety koronnej Kazimierz Jagiellończyka z sygnaturami literowymi pod koroną.Rzadka moneta, odmiana z literami MK.Kopicki 381 (R5) fałszerstwo
Waga/Weight: 2,13 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 500 PLN |
Starting price | 500 PLN |