Vladislav Opolczyk (1371-1379). Puło ruskie, Lviv
Aw: Litera W w rozecieRw: Korona w rozecieRzadka i poszukiwana moneta. Patyna.Kopicki 3049 (R5); H-Czapski 5633 (R4)
Waga/Weight: 0,70 g Cu Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 4 (F)
Price realized | 120 PLN |
Starting price | 120 PLN |