Ludwik I Andegaweński (1370-1382). Puło ruskie, Lviv
Aw.: Ukoronowana gotycka litera L w rozecieRw: Ukoronowana gotycka litera L w rozecieAwers i rewers tego samego typu. Moneta zmęczona obiegiem, ale rzadka. Patyna.Kopicki 3062 (R6)
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter: 0,64 g Cu
Stan zachowania/condition: 4 (F)
Price realized | 90 PLN |
Starting price | 80 PLN |