Kazimierz III Wielki (1333-1370) kwartnik (polgrosz), Cracow (R5)
Aw: Król w majestacie i napis MONETA KAZMIRIRw: Orzeł piastowski na wprost z głową w lewo, REGIS POLONIEPatyna. Rzadka moneta.BRP Kazimierz Wielki 17; Kopicki 338 (R5)
Waga/Weight: 1,47 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 600 PLN |
Starting price | 500 PLN |