Antyk. Partia. Mitrydates II 121-91 b.c AR Drachma NGC Ch AU
Moneta w gradingu NGC z bardzo wysokimi ocenami. Idealnie zachowany egzemplarz. Wzorowa jakość detali. Połysk menniczy.Piękna, wiekowa patyna. Rzadsze w takim stanie zachowania.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: NGC Ch AU (NGC Ch AU)
Price realized | 575 PLN |
Starting price | 250 PLN |