Germany / Prussia
Germany. 2 taler (thaler) / Doubletaler 1860, Frankfurt
Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy w tle, delikatna patyna.ASK 4; Davenport 651
Waga/Weight: 36,88 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+/2- (VF+/EF-)
Price realized | 410 PLN |
Starting price | 320 PLN |