Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 19  –  16 - 18 March 2019

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 19

Polish, Russian and World Rarities

Part 1: Sa, 16.03.2019, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 17.03.2019, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 18.03.2019, from 5:00 PM CET

Collection of badges and decorations Germany Third Reich
GERMANY / THIRD REICH / DRITTES REICH

Germany Third Reich grands for badges
Zestaw dwóch Nadań do Medalu za Wierną Służbę w Obronie Przeciwlotniczej (Luftschutz – Ehrenzeichen 2. Stufe) oraz inne dokumentyZestaw obejmuje: 1) Nadanie do Medalu za Wierną Służbę w Obronie Przeciwlotniczej (Luftschutz – Ehrenzeichen 2. Stufe) datowane 26.06.1942 r. z faksymilą Szefa Kancelarii Rzeszy ministra Otto meissnera, sucha pieczęć Meissnera.2) Nadanie do Medalu za Wierną Służbę w Obronie Przeciwlotniczej (Luftschutz – Ehrenzeichen 2. Stufe) datowane 20.09.1942 r., podpisane własnoręcznie przez naczelnego Dyrektora Niemieckiej Grupy Przemysłowej Karla Guth.3) Pismo gratulacyjne z okazji 25 lat służby datowane 22.09.1944 r.4) Podziękowanie z okazji 25 lat jubileuszu z wykazem współpracowników5) Osobiste podziękowanie za długoletnią działalność od Zarządu Izby Przemysłowej Okręgu Hamburg datowane 22.09.1944 r.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()

Price realized 250 PLN
Starting price 70 PLN