Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 19  –  16 - 18 March 2019

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 19

Polish, Russian and World Rarities

Part 1: Sa, 16.03.2019, from 9:00 AM CET
Part 2: Su, 17.03.2019, from 9:00 AM CET
Part 3: Mo, 18.03.2019, from 5:00 PM CET

Collection of badges and decorations Germany Third Reich
GERMANY / THIRD REICH / DRITTES REICH

Germany Third Reich group grantings
Zestaw 3 Nadań do medali za Służbę w Wehrmachcie(Dienstauszeichnung)Zestaw Nadań obejmuje:1) Nadaniedo Medalu za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung III. Klasse fur 12 Jahre)datowane 3.10.1936 r., podpisae przez drugiego admirała bazy marynarki wojennejMorza Północnego2) Nadaniedo medalu za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung 3. Stufe fur 12 Jahre)datowane 1.10.1936 r.3) Nadaniedo medalu za Służbę w Wehrmachcie (Dienstauszeichnung 4. – 3. Klasse fur 12jahrige) datowane 6.08.1937 r. Ciekawe graficznie, rzadkie.Różne grafika Nadań, stan bardzodobre.
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: ()

Price realized 270 PLN
Starting price 100 PLN