Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Kazimierz Wielki (1333-1370). Kwartnik ruski - RARITY R5
Aw.: Ukoronowana litera K w rozecieRw.: Lew kroczący w lewo, wokoło Ładnie wybity egzemplarz. Patyna. Bardzo rzadka średniowieczna moneta.Kopicki 3047 (R5); Gumowski H. 367; Gumowski P. 481
Waga/Weight: 1,46 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3/3+ (VF/VF+)
Price realized | 725 PLN |
Starting price | 600 PLN |