Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN/GERMANY/TEUTONIC ORDER
Wladislaw Herman (1081-1102). Denar, Krakow lub Płock
Aw.: Głowa w lewoRw.: Budowla z trzema wieżamiŁadnie zachowany egzemplarz, minimalnie niedobity, patyna. Rzadka moneta.Kopicki 32 (R1)
Waga/Weight: 0,91 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 550 PLN |
Starting price | 320 PLN |