Ancient coins
Rome. Faustina Junior 147-175 AE - sestertius
Aw.: Cesarzowa w prawo i napis FAUSTINA AVGVSTARw.: Cybele siedząca w prawo pomiędzy lwami i napis MATRI MAGNAE S.C.Wyraźne detale, patyna.RIC 1663 (Aurelius)
Waga/Weight: 27,54 g brąz Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 400 PLN |
Starting price | 400 PLN |