Sigismund I Old. Trojak (3 grosze) 1538, Danzig/ Gdansk
Delikatna patyna. Rzadsza moneta.Iger G.38.1.g (R1) Waga/Weight: 2,39 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)