Teutonic Order. Paul I Bellitzer (1422-1441). Schilling (szelag)
Ładnie wybity egzemplarz, patyna. Waga/Weight: 1,49 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2 (EF)