Kazimierz Jagiellonczyk 1447-1492. Schilling (szelag) Danzig/ Gdansk set of 4 pieces
Zestaw czterech szelągów, patyna.Neumann: 65
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 300 PLN |
Starting price | 50 PLN |