Kazimierz Jagiellonczyk 1447-1492. Schilling (szelag) Elbing + Schilling (szelag) Danzig/ Gdansk
Zestaw dwóch szelągów, patyna.Neumann: 65 - 66
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 285 PLN |
Starting price | 50 PLN |