Kazimierz Wielki (1333-1370). Denar, Cracow
Aw: Głowa w koronie na skierowana na wprost, odmiana trzy kropki.Rw: Orzeł na wprost.Czytelny egzemplarz, patyna.Kopicki 335b (R2)
Waga/Weight: 0.30 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3 (VF)
Price realized | 410 PLN |
Starting price | 250 PLN |