Poland/Czech Republic Waclaw II. (1300-1305). Grosz praski
Aw.: Korona, napisy otokoweRw.: Lew czeski w lewo, napisy otokoweCzytelny i ładnie wybity egzemplarz. Delikatna patyna, połysk.Kopicki 10013
Waga/Weight: 3,73 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 300 PLN |
Starting price | 300 PLN |