Rome, Republika. Q. Minicius Rufus. Denar 122 pne., Rome
Dobre detale, patyna.Sear 152 Waga/Weight: 3,99 g Ag Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)