Poland, Teutonic Order. Brakteat I half of XIII w.
Aw.: Ramię z proporcem z krzyżem Zakonu.Rzadka moneta. Przyzwoicie zachowany egzemplarz.Kopicki 8983 (R6); Neumann 1.a
Waga/Weight: 0,21 g Ag Metal: Średnica/diameter: 20 mm
Stan zachowania/condition: 3- (VF-)
Price realized | 470 PLN |
Starting price | 100 PLN |