Wladyslaw Jagiełło (1386-1399). Kwartnik ruski, Lviv
Aw. : Orzeł, WLADISLAVS REXRw. : Lew w lewo, MONETA RVSSIŁadny egzemplarz, patyna.Kopicki 3065 (R4)
Waga/Weight: Metal: Średnica/diameter:
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)
Price realized | 750 PLN |
Starting price | 70 PLN |