Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Auction 17  –  27 October 2018

Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, Auction 17

Polish, Russian and World Rarities

Sa, 27.10.2018, from 9:00 AM CEST

Wladyslaw ll Wygnaniec (1138-1146). Denar
Aw.: Rycerz z mieczem nad jeńcem.Rw.: Orzeł chwytający zająca.Ładnie zachowany egzemplarz. Patyna, delikatny połysk menniczy, ładnie zachowane detale.Rzadsza moneta w tym stanie zachowania.Kopicki 53 (R2)
Waga/Weight: 0.51 g Ag Metal: Średnica/diameter: 14 mm
Stan zachowania/condition: 3+ (VF+)

Price realized 550 PLN
Starting price 500 PLN