Wladyslaw ll Wygnaniec (1138-1146). Denar
Aw.: Książę z mieczem.Rw.: Popiersie biskupa na wprost z pastorałem i biblią.Piękny egzemplarz. Bardzo dobrze zachowane najdrobniejsze detale, połysk, patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.Kopicki 51 (R1)
Waga/Weight: 0.42 g Ag Metal: Średnica/diameter: 13 mm
Stan zachowania/condition: 1-/2+ (UNC-/EF+)
Price realized | 1'025 PLN |
Starting price | 600 PLN |