Boleslaw Smialy. Denar książęcy, Krakow (Cracow)
Aw.: Głowa w lewo, BOLEZLAVSRw.: Książę na koniuBardzo ładnie wybity i zachowany egzemplarz, patyna. Rzadki.Kopicki 25 (R3)
Waga/Weight: 0.65 g Ag Metal: Średnica/diameter: 13 mm
Stan zachowania/condition: 2- (EF-)
Price realized | 1'250 PLN |
Starting price | 800 PLN |