Medieval coins
POLSKA / POLAND / POLEN / SCHLESIEN
Polska XIV/XVII wiek. Grosz (Groschen), Halfgrosz, Szelag (Schilling), Poltorak, group 8 coins
Różni władcy, różne mennice i nominały, m. in.:- półgrosz krakowski Władysława Jagiełły- półgrosz krakowski Jana Olbrachta- szeląg gdański Kazimierza Jagiellończyk- grosz krakowski i półtoraki bydgoskie Zygmunta III WazyStan zachowania 2- do 3-. Patyna.Ciekawy zestaw.
Details: Ag
Condition: 2-/3- (EF-/VF-)
Price realized | 610 PLN |
Starting price | 200 PLN |